عمومی
لينك ها
دریافت اپلیکیشن آسا
مشاهده فیش حقوقی کارکنان
سازمان سما
پورتال ساها
مرکز فرهنگی دانشگاهی امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله سید علی خامنه ای
پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌ جمهوری اسلامی ایران
هفتمین گردهمای مدیران پژوهشی
عوامل پژوهشی97
اولین همایش منطقه ای برق سما اردبیل
مسابقه موشکهای آبی95
گردهمایی روسا و دبیران شورای سما کشور
دومین استارتاپ سما97
بازدید کنندگان
حاضرین : 43
امروز : 298
هفته : 1569
ماه : 32456
کل : 4004457
مقام معظم رهبری: يك ملت، با اقتدار علمى است كه میتواند سخن خود را به گوش همه‏ افراد دنيا برساند؛ با اقتدار علمى است كه مىیتواند سياست برتر و دست والا را در دنياى سياسى حائز شود.
گردهمایی عوامل پژوهشی97
معاون آموزشی وپژوهشی سازمان سما در نشست مسوولان باشگاه پژوهشگران جوان و نخبه سما سراسر کشور در اردبیل :برای عقب نماندن از سیر تحول، باید اول ایرانی بودن را مرور کنیم

عطا اله سلطانی صبور معاون آموزشی وپژوهشی سازمان سما در نشست مسوولان باشگاه پژوهشگران جوان و نخبه سما سراسر کشور با اشاره به افزایش وضعیت اطلاعات بشر از سال 1980 تاکنون گفت: با این حجم اطلاعات وتغییرات ثانیه ایی و برای عقب نماندن از این سیر تحول ما باید اول ایرانی بودن را مرور کنیم .

به گزارش روابط عمومی سما، وی با گذرکوتاهی به سیر تاریخی حضور ایرانیان درعلوم ریاضی ، فلسفه، طب اسلامی و نجوم تاکید کرد که اسناد تاریخی نشان می دهد که در تمام این علوم ایرانیان در گذشته حرف اول را زده اند و بزرگانی که همچنان تالیفاتشان مورد تایید بزرگان علوم دنیاست در درجه اول دیانت را سرلوحه اعمال خود داشته اند .
ایشان ایرانیت راهمراه با رشادت، همت ودیانت اعلام کرد وگفت :موضوعی که باعث شده ایرانی در همه این امور سرآمد باشد سرمایه اعتماد به خداوند است و ما امروز باید به باوراین ارزش ها دست یابیم .


معاون آموزشی وپژوهشی سازمان سما در باره جایگاه علم در دین اسلام گفت: بزرگان تشیع فرموده اند که اسلام و مسلمان باید برتر از همه باشد و همه به او وابسته باشند و به همین دلیل سیاست، قضاوت و...در دین مبین اسلام واجب کفایی است یعنی هر مسلمان باید در جامعه اسلامی ببیند که مشکل در جامعه اش کجاست و برخود فرض بداند که برای رفع این مساله راهکار بیابد .
ساطانی صبور در راستای  برنامه سما برای انتخاب اول شدن درسطح مدارس و آموزشکده ها گفت: روزی که همه ما بر باور خواجه نصیرالدین طوسی دست یابیم و با قصد قربت کار را آغاز کنیم و توجه کنیم که نقش باشگاه پژوهشگران رفع مشکلات جامعه است به ایده ال های خود دست خواهیم یافت .

تاریخ : 97.7.29
سامانه های آموزشکده
سامانه آموزشی سیدا
اتوماسیون اداری
سامانه کتابخانه
ورود به ایمیل
بازدید مجازی
نظر سنجی
اهمیت دادن به کدام مورد باعث پیشرفت دانشکده خواهد شد؟

حراست
کانال تلگرام
شماره های تماس : 04533632096 - 04533632097 - 04533632098
آدرس : خیابان باکری - سه راه اتوبوسرانی
تمامی حقوق این سایت برای آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد اردبیل محفوظ می باشد.
ایده پردازان آرتا