عمومی
لينك ها
دریافت اپلیکیشن آسا
مشاهده فیش حقوقی کارکنان
سازمان سما
پورتال ساها
مرکز فرهنگی دانشگاهی امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله سید علی خامنه ای
پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌ جمهوری اسلامی ایران
هفتمین گردهمای مدیران پژوهشی
عوامل پژوهشی97
اولین همایش منطقه ای برق سما اردبیل
مسابقه موشکهای آبی95
گردهمایی روسا و دبیران شورای سما کشور
دومین استارتاپ سما97
بازدید کنندگان
حاضرین : 37
امروز : 761
هفته : 3455
ماه : 38121
کل : 4101247
امام علی عليه ‏السلام :به پدران خود خوبی كنيد، تا پسرانتان هم به شما خوبی كنند.
گردهمایی عوامل پژوهشی97
معاون آموزشی و پژوهشی سازمان سما در گردهمایی مدیران پژوهشی در اردبیل گفت: امروز گذر کشور از پیچ تاریخی به وسیله پژوهشگران قابل حل است

معاون آموزشی و پژوهشی سازمان سما در گردهمایی مدیران پژوهشی در اردبیل گفت: امروز گذر کشور از پیچ تاریخی به وسیله پژوهشگران قابل حل است

عطاء اله سلطانی صبور معاون آموزشی و پژوهشی سازمان سما ضمن قدر دانی از دست اندرکاران گرد همایی مدیران ، کارشناسان پژوهشی گفت: امروزکشور ما در یک پیچ تاریخی قرار گرفته است و ما در مجموعه دانشگاهی نیاز داریم که به وسیله پژوهشگران از این گذر تاریخی بگذریم و به گفته رهبر انقلاب تا  ما به قله نرسیم دشمنان ما از پا نخواهند نشست.

وی با اشاره به تبلیغات گسترده دشمنان انقلاب در فضای مجازی گفت: آنها ایران را نشناختند و غرب و شرق به دنبال سرنگونی انقلابی هستند که در لوای اسلام حرکت میکند.
معاون آموزشی و پژوهشی سما با اشاره به نظرات آلوین تافلر گفت: آنها هفت مرحله برای براندازی حکومت جمهوری اسلامی طراحی کردند و در اولین مرحله تمام قارون های منطقه ای دست به دست هم دادند و از صدام حمایت کردند که در نتیجه با سقوط صدام وهم پیمانی عراق با ایران روبه رو شدند.


سلطانی صبور با اشاره ای کوتاه به گذر تاریخی انقلاب گفت: در سال 60 ،هفده هزار از مردم ایران و 830 مقام مدیریتی در این کشور ترور شد ولی امام همچنان تاکید داشتند که ما انقلاب را صادر میکنیم و در حال حاضر نیز رهبرمعظم میفرمایند ؛ صدای شکستن استخوانهای غرب را میشنوم و نتیجه آن را امروز میتوان در کشورهای اروپایی و آمریکایی دید.
وی با تاکید به شناسایی انقلاب اسلامی ایران در بیرون مرزها و چهار صد هزار مقلد شیفته رهبر معظم در کالیفرنیای  امریکا گفت: وظیفه ما در این مجموعه دانشگاهی بسیار سخت تر است زیرا باید کاری کنیم که دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب اول همه دانشجویان باشد و در مدارس سما نیز وظیفه تربیت نسلی سالم، مومن ، انقلابی ، بصیر و ایران دوست بر عهده ماست.


معاون سما با اشاره به مشکلات فرهنگی جامعه گفت: امروز مساله اصلی جامعه ما برعکس تبلیغات گسترده اقتصادی نیست کشور ما دچار مشکلات بزرگ فرهنگی است ورسالت اجتماعی ما را بر آن می دارد که برنامه هایمان را طوری طراحی کنیم که دانشجویان با ورود به این مجموعه مهارت کامل یک حرفه و فن را بیاموزند.
سلطانی صبور با تاکید بر شعار امسال مدارس سما مبتنی بر" هر دانش آموز یک مدرسه" گفت: عوامل پژوهشی باید این مسئله را باور کرده و آن را در مدارس اجرا نمایند و به این موضوع دقت کنند که لحظه لحظه هر پست و جایگاه میتواند محراب ما باشد و از طریق آن آخرت مان ساخته شود.
معاون سما  در پایان صحبت های خود آموزش نیروی انسانی ومنزلت انسانی را در اولویت اول کارهای سما اعلام کرد.

تاریخ : 97.7.28
سامانه های آموزشکده
سامانه آموزشی سیدا
اتوماسیون اداری
سامانه کتابخانه
ورود به ایمیل
بازدید مجازی
نظر سنجی
اهمیت دادن به کدام مورد باعث پیشرفت دانشکده خواهد شد؟

حراست
کانال تلگرام
شماره های تماس : 04533632096 - 04533632097 - 04533632098
آدرس : خیابان باکری - سه راه اتوبوسرانی
تمامی حقوق این سایت برای آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد اردبیل محفوظ می باشد.
ایده پردازان آرتا