عمومی
لينك ها
دریافت اپلیکیشن آسا
حقوق و دستمزد و ساجد
سازمان سما
پورتال ساها
مرکز فرهنگی دانشگاهی امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی
مرکز نظارت،بازرسی،ارزیابی و پاسخگویی به شکایات
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله سید علی خامنه ای
پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌ جمهوری اسلامی ایران
اولین همایش ملی معماری
سومین استارتاپ سما 98
دومین استارتاپ سما97
عوامل پژوهشی97
گردهمایی روسا و دبیران شورای سما کشور
مسابقه موشکهای آبی95
اولین همایش منطقه ای برق سما اردبیل
هفتمین گردهمای مدیران پژوهشی
بازدید کنندگان
حاضرین : 19
امروز : 303
هفته : 302
ماه : 54846
کل : 4891462
دکتر روحانی: در دانشگاه باید زبان علم و خرد و عقلانیت باشد.
گردهمایی عوامل پژوهشی97
گزارشی از قسمت دوم گردهمایی مدیران پژوهشی : اجرای استارت آپ های آینده سما در گردهمایی اردبیل مورد بررسی قرار گرفت

گزارشی از قسمت دوم  گردهمایی مدیران پژوهشی : اجرای استارت آپ های آینده سما در  گردهمایی اردبیل مورد بررسی قرار گرفت
روز دوم گردهمایی مدیران،کارشناسان پژوهشی آموزشکده های فنی وحرفه ای سما سراسر کشور با سخنرانی دکتر وحید فضائلی عضو هیات علمی واحد تهران جنوب و عضو کمیته تخلفات دانشگاه آزاد آغاز شد .

وی با توجه به حجم مقالات ارسالی واحدها توضیحاتی در رابطه با آیین نامه تشویق مقالات علمی ارائه داد وگفت:«به منظور رفع مشکلات کارگروه های فنی زیادی برای تهیه آیین نامه مربوط به تخلفات علمی، جرایم وچگونگی تشویق مقالات تشکیل شده و به مرحله نهایی رسیده است و مدیران پژوهشی در راستای ارسال مقالات زیرمجموعه خود به آنها باید توجه نمایند.»
بخش دوم برنامه های روز اول گردهمایی مدیران،کارشناسان پژوهشی آموزشکده های فنی وحرفه ای سما کشور با گزارش استارت آپ، نجوم سما ونشر سما اختصاص یافت .
 

به گزارش روابط عمومی سما، مهندس سید علی سادات حسینی رییس اداره امور پژوهش سازمان سما توضیحاتی در رابطه با برگزاری دوره های ساها و سامانه پژوهشی در آموزشکده های سما ارائه داد.


سپس مهندس مهدی عبادی مدیر پژوهش سمای کرج ضمن ارائه گزارشی از دستاوردهای آموزشکده سما گفت: در این مجموعه ما ست های آموزشی با کیفیت استانداردهای بین المللی و قابلیت تولید انبوه توسط اعضای هیئت علمی آموزشکده با کمترین قیمت ساخته ایم؛ همچنین موتورسیکلت برقی ساخته شده در آموزشکده در مسابقات ملی طراحی ماشین دانشگاه صنعتی شریف در بخش طراحی مقام سوم را کسب کرده و برای تولید انبوه آن با ارگان های نظامی مذاکره شده است.


سپس مهندس آرمان عالی محمودی مدیر پژوهش سمای اهواز در راستای رسالت مراکز سما مبتنی بر مهارت آموزی وکار آفرینی در این گردهمایی به اصول برگزاری استارتاپ موفق پرداخت وگفت: ما به عنوان مدیران پژوهشی باید به زمانبندی ،نحوه برگزاری، بومی سازی استارتاپ ونحوه به نتیجه رساندن آن توجه نماییم .


مهندس تیمور نوری مدیر پژوهش آموزشکده سما اندیشه تهران در رابطه با برنامه ارائه شده گفت: مرکز نجوم سما با همکاری مدیریت پژوهش وباشگاه پژوهشگران جوان سازمان سما و آموزشکده سما اندیشه با ارتقا سطح آگاهی دانش آموزان و دانشجویان سما پیرامون جهان اطراف زمین وبیدار نمودن روحیه پژوهش تحقیق در آنان راه اندازی شده است .
وی در رابطه با این مرکز گفت: هدف این مرکز علاوه برآموزش های تئوری وعملی، خودکفایی در تولید بخشی از تجهیزات وادوات نجومی سما نیز خواهد بود وحتی به گونه ای که می تواند به بازار جامعه نیز ورود پیدا کند .بخش بعدی برنامه روز اول به نشر سما اختصاص یافت که فاطمه نیکخو کارشناس مسوول توسعه وتحهیز کتابخانه و نشر سما در این راستا با اشاره به سیاست های سازمان سما در این زمینه به رعایت اصول چاپ تاکید کرد وگفت: برای ساماندهی وپیایند های علمی – مهارتی واحدها باید درخواست های خود را به مدیریت پژوهش سازمان ارسال کنند .
وی توضیحاتی نیز در رابطه با نرم افزار شیرازه وچگونگی ساماندهی کتابخانه های سما ارائه کرد .
پایان بخش برنامه روز اول برنامه بازدید از مناطق طبیعی شهرستان سرعین بود .
تاریخ : 97.7.29
سامانه های آموزشکده
سامانه آموزشی سیدا
اتوماسیون اداری
سامانه کتابخانه
ورود به ایمیل
بازدید مجازی
نظر سنجی
اهمیت دادن به کدام مورد باعث پیشرفت دانشکده خواهد شد؟

حراست
کانال تلگرام
شماره های تماس : 04533632096 - 04533632097 - 04533632098
آدرس : خیابان باکری - سه راه اتوبوسرانی
تمامی حقوق این سایت برای آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد اردبیل محفوظ می باشد.
ایده پردازان آرتا