عمومی
لينك ها
دریافت اپلیکیشن آسا
مشاهده فیش حقوقی کارکنان
سازمان سما
پورتال ساها
مرکز فرهنگی دانشگاهی امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله سید علی خامنه ای
پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌ جمهوری اسلامی ایران
هفتمین گردهمای مدیران پژوهشی
اولین همایش منطقه ای برق سما اردبیل
مسابقه موشکهای آبی95
بازدید کنندگان
حاضرین : 23
امروز : 220
هفته : 3168
ماه : 65261
کل : 3205947
مقام معظم رهبری: يك ملت، با اقتدار علمى است كه میتواند سخن خود را به گوش همه‏ افراد دنيا برساند؛ با اقتدار علمى است كه مىیتواند سياست برتر و دست والا را در دنياى سياسى حائز شود.
مدیریت روابط عمومی
گردهمایی دبیران شورای نظارت و هماهنگی سما استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، اردبیل، کرمانشاه و کردستان در سما اردبیل برگزار گردید

گردهمایی دبیران شورای نظارت و هماهنگی سما استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، اردبیل، کرمانشاه و کردستان در سما اردبیل برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی سما اردبیل گردهمایی دبیران شورای نظارت و هماهنگی سما استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، اردبیل، کرمانشاه و کردستان با حضور ریاست دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل و به میزبانی آموزشکده فنی و حرفه ای سما این شهر برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه که و پس از خیر مقدم گویی توسط آقای شکرگزار ، ریاست دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل به ایراد سخن پرداختند و ضمن خوش آمد گویی به میهمانان و تشکر از میزبانی سما اردبیل، از اینکه در اولین جلسه کاری خود پس از انتصاب به عنوان ریاست دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل در سما حضور یافته اند ابراز خوشحالی نمودند

دکتر رسولی  باتشریح اجمالی وضعیت آموزش عالی بویژه در بخش غیر دولتی متذکر شدند که فضای رقابتی بجود آمده در بین مراکز آموزش عالی غیر دولتی برای جذب دانشجو باید متفاوت از فضای کسب و کارها در نظر گرفته شود، چراکه هدف در دانشگاه ها تربیت و پرورش نیروی انسانی کارآمد است و باید سیاستگذاریها به این سمت سوق داده شود.
ایشان همچنین بکارگیری شیوه های نوین مدیریت بازار و مارکتینگ را یکی از راه حلهای مشکل جذب دانشجو در این فضا عنوان کردند. وی استفاده از فرصتها و حتی خلق فرصت های جدید با استفاده از خلاقیت را از اولویتهای کاری خود عنوان نمودند.

در ادامه جلسه آقای دکتر فرشاد ضمن تبریک انتصاب دکتر رسولی به سمت ریاست دانشگاه آزاد اسلامی، از سما اردبیل به عنوان یکی از برترین مراکز سما در سطح کشور یاد کردند و استفاده بیش از پیش از تجیهزات موجود و تقویت امکانات موجود در مراکز سما را خواستار شدند.
پس از سخنرانی مشاور ریاست سازمان سما جلسه وارد بحثهای تخصصی شد و موارد مندرج در دستور جلسه مورد بحث قرار گرفت.
لازم به ذکر است این گرد همایی یک روزه از صبح روز سه شنبه 96.6.14 شروع و در ساعت 14 به پایان رسید.
تاریخ : 96.6.14
سامانه های آموزشکده
سامانه آموزشی سیدا
اتوماسیون اداری
سامانه کتابخانه
ورود به ایمیل
بازدید مجازی
نظر سنجی
اهمیت دادن به کدام مورد باعث پیشرفت دانشکده خواهد شد؟

حراست
کانال تلگرام
شماره های تماس : 04533632096 - 04533632097 - 04533632098
آدرس : خیابان باکری - سه راه اتوبوسرانی
تمامی حقوق این سایت برای آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد اردبیل محفوظ می باشد.
ایده پردازان آرتا