عمومی
لينك ها
دریافت اپلیکیشن آسا
مشاهده فیش حقوقی کارکنان
سازمان سما
پورتال ساها
مرکز فرهنگی دانشگاهی امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله سید علی خامنه ای
پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌ جمهوری اسلامی ایران
هفتمین گردهمای مدیران پژوهشی
عوامل پژوهشی97
اولین همایش منطقه ای برق سما اردبیل
مسابقه موشکهای آبی95
گردهمایی روسا و دبیران شورای سما کشور
دومین استارتاپ سما97
بازدید کنندگان
حاضرین : 60
امروز : 187
هفته : 2205
ماه : 48561
کل : 3908317
مقام معظم رهبری:برداشت و توقّع بنده و نظام اسلامی از جماعت دانشجو این است که فکر میکنیم دانشجو یک روشنفکر تمام عیارِ مسلمان است؛ متدیّن است.
مدیریت روابط عمومی
مراسم تکریم و معارفه معاونت سما دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه معاونت سما دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سما اردبیل، مراسم تکریم و معارفه معاونت سما دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل روز چهارشنبه 96.10.27 در محل دفتر ریاست آموزشکده سما برگزار شد.
در این جلسه که با حضور ریاست ، معاون آموزشی، معاون پژوهشی،معاون دانشجویی و فرهنگی رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری , مدیر کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل و همچنین مدیران مدارس و آموزشکده سما برگزار شد، آقای دکتر رسولی با برشمردن ویژگیهای خاص سما و دیدگاه و عزم خوبی که برای توسعه سما در نظر گرفته شده است، دانشگاه آزاد اسلامی را یار و همراه سما برشمردند و بر این نکته تاکید داشتند که سما جزئی از دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی در ادامه از زحمات چندین ساله آقای محمد رحمن شکرگزار تقدیر و تشکر نموده و این نکته را بیان فرمودند که اگر قوانین و مقررات اجازه می داد همچنان علاقمند بودند که از حضور آقای شکرگزار به عنوان معاونت سما استفاده نمایند.
در ادامه جلسه آقای شکرگزار خلاصه ای از فعالیتهایی را که از بدو حضور در سما داشتند برشمرده و برخی از افتخارات کسب شده را عنوان نمودند . ایشان در ادامه بر نقش پررنگ همکاران و کارکنان سما در کسب این افتخارات تاکید نموده و از آنها تشکر نمودند.

معاون سابق سما دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل در ادامه افزود: امروز این امانت را به دوست خوب خود آقای اثنی عشری واگذار می کنم و امیدوارم با اتمام برخی کارهای ناتمام بر موفقیتهای این موسسه بیافزایند.
آخرین سخنران این جلسه آقای محمد اثنی عشری بودند . وی ضمن تشکر از ریاست دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل و سایر حضار گفتند: من  به موضوع امانت بسیار حساس می باشم و از آنجایی که آقای شکرگزار با لفظ امانت این مسئولیت را به بنده سپردند وظیفه این جانب بسیار سنگین تر گردید.

ایشان در ادامه برخی از برنامه های انجام شده در دوران تصدی سرپرستی آموزشکده سما را عنوان نموده و تعدادی از برنامه های خویش برای آینده سما را برشمردند.
در پایان این مراسم لوح تقدیر آقای شکرگزار تقدیم ایشان شده و حکم مسئولیت آقای اثنی عشری نیز به وی ابلاغ گردید. همچنین هدایایی که توسط کارکنان آموزشکده و مدیران مدارس تهیه شده بود نیز تقدیم آقای شکرگزار شد.

لازم به ذکر است آقای اثنی عشری در آبان ماه 96 به عنوان سرپرست آموزشکده سما اردبیل منصوب شده بودند و امروز  با معرفی به عنوان معاونت سما دانشگاه آزاد اسلامی،  همزمان عهده دار هر دو مسئولیت خواهند بود.


روابط عمومی سما اردبیل

تاریخ : 96.10.27
سامانه های آموزشکده
سامانه آموزشی سیدا
اتوماسیون اداری
سامانه کتابخانه
ورود به ایمیل
بازدید مجازی
نظر سنجی
اهمیت دادن به کدام مورد باعث پیشرفت دانشکده خواهد شد؟

حراست
کانال تلگرام
شماره های تماس : 04533632096 - 04533632097 - 04533632098
آدرس : خیابان باکری - سه راه اتوبوسرانی
تمامی حقوق این سایت برای آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد اردبیل محفوظ می باشد.
ایده پردازان آرتا