عمومی
لينك ها
دریافت اپلیکیشن آسا
مشاهده فیش حقوقی کارکنان
سازمان سما
پورتال ساها
مرکز فرهنگی دانشگاهی امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله سید علی خامنه ای
پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌ جمهوری اسلامی ایران
هفتمین گردهمای مدیران پژوهشی
عوامل پژوهشی97
اولین همایش منطقه ای برق سما اردبیل
مسابقه موشکهای آبی95
گردهمایی روسا و دبیران شورای سما کشور
دومین استارتاپ سما97
بازدید کنندگان
حاضرین : 15
امروز : 57
هفته : 2492
ماه : 23716
کل : 4040337
مقام معظم رهبری:برداشت و توقّع بنده و نظام اسلامی از جماعت دانشجو این است که فکر میکنیم دانشجو یک روشنفکر تمام عیارِ مسلمان است؛ متدیّن است.
مدیریت روابط عمومی
اثني عشري خبر داد: راه اندازي مدارس بازي محور و كارآفرين در سماي اردبيل

اثني عشري خبر داد: راه اندازي مدارس بازي محور و كارآفرين در سماي اردبيل

معاون دانشگاه و رئيس آموزشكده فني و حرفه اي سما اردبيل از راه اندازي مدارس بازي محور و كارآفرين در سماي اردبيل خبر داد.
محمد اثني عشري در نشست خبري با خبرنگاران، اظهار كرد: سماي اردبيل براي تربيت دانش آموزان خود، مدارس بازي محور و كارآفرين را در مجتمع حافظ راه اندازي كرده است و آموزش ها با محوريت بازي، براي دانش آموزان از پيش دبستاني تا ديپلم ارائه مي شود.
وي افزود: در تابستان امسال و قبل از شروع مدارس طرح بازسازي و بهسازي 6000 متر مربع از مجتمع آموزشي سما با سبك معماري ايراني- اسلامي و با بيش از 10 هزار ساعت كاري شامل پنجاه نوع كار هنري، فني، مهندسي و عمراني، طراحي بهترين لابي مخصوص انتظار خانواده ها، طراحي اتاق بازي و سايت كامپيوتر انجام شد كه  در بيشتر كارهاي طراحي آن اساتيد آموزشكده نقش فعالي داشتند.
او ادامه داد: مدارس سما فعاليتش بر مبناي آموزش هاي فني و حرفه اي است. در اين زمينه كارگاه ها، آزمايشگاه ها و امكانات بي نظيري در مجتمع مدارس سماي اردبيل و آموزشكده فني و حرفه اي فراهم شده است.
اثني عشري گفت: آموزش در سما براساس الگوي جهاني يونسكو كه مبتني بر چهار اصل دانستن، ياد گرفتن، زيستن براي باهم زيستن و نيز الگوي هاي بين المللي كه در كشورهايي مثل دانمارك، فرانسه، فنلاند و آمريكا اجرا مي شود، برنامه ريزي شده و از نظر الگو و ساختار بيشتر شبيه الگوي اجرا شده در فرانسه است.
معاون دانشگاه و رئيس آموزشكده فني و حرفه اي سما اردبيل بيان كرد: مدارس سما چشم انداز موفقي دارند و تدوين سند چشم انداز و برنامه استراتژيك براي آموزشكده سما در بازه هاي زماني كوتاه مدت، ميان مدت و بلند مدتي در حال انجام است.
وي افزود: در برگزاري استارت آپ ها نيز سما به پختگي لازم رسيده و دومين استارت آپ سما اردبيل در چهار عنوان اسباب بازي هاي الكترونيكي، مكانيكي، سنتي، سلامت و بازي هاي الكترونيكي با 130 شركت كننده كه بيشتر دانش آموز بودند و با ثبت بيش از 98 ايده برگزار و سه ايده برتر انتخاب و مورد حمايت قرار گرفتند و مرحله پسارويداد و شتاب دهنده نيز بزودي و طبق برنامه ريزي با پيوست فرهنگي برگزار مي شود.
اثني عشري از جمله فعاليت هاي ديگر انجام شده در آموزشكده سما به افتتاح مركز تحقيقاتي هوش مصنوعي و رباتيك، كارگاه آسانسور، كارگاه تست بتن و جوش، عقد قرارداد برون سپاري براي هنرجويان آموزش و پرورش و اجاره كارگاهها، بوفه، انتشارات و سالن اجتماعات براي كسب درآمد غير شهريه اي اشاره كرد.
رئيس آموزشكده فني و حرفه اي سما اردبيل همچنين از كاهش 50 درصدي تكيه به شهريه در آموزشكده سما در سال 97 ، ايجاد اولين مجتمع آموزشي در سما، برنامه ريزي براي افزايش 11 مدرسه تا سال 1400 و بهره برداري از سه محصول كيت برقي، كف پوش و ديوارپوش، اخذ مجوز برگزاري همايش ملي معماري در ارديبهشت 98 و تحويل مدرسه 12 كلاسه بعد از سه سال از آموزش و پرورش و درآمدزايي به ميزان 70 ميليون تومان براي سما خبر داد.

تاریخ : 97.9.11
سامانه های آموزشکده
سامانه آموزشی سیدا
اتوماسیون اداری
سامانه کتابخانه
ورود به ایمیل
بازدید مجازی
نظر سنجی
اهمیت دادن به کدام مورد باعث پیشرفت دانشکده خواهد شد؟

حراست
کانال تلگرام
شماره های تماس : 04533632096 - 04533632097 - 04533632098
آدرس : خیابان باکری - سه راه اتوبوسرانی
تمامی حقوق این سایت برای آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد اردبیل محفوظ می باشد.
ایده پردازان آرتا