عمومی
لينك ها
دریافت اپلیکیشن آسا
مشاهده فیش حقوقی کارکنان
سازمان سما
پورتال ساها
مرکز فرهنگی دانشگاهی امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله سید علی خامنه ای
پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌ جمهوری اسلامی ایران
هفتمین گردهمای مدیران پژوهشی
عوامل پژوهشی97
اولین همایش منطقه ای برق سما اردبیل
مسابقه موشکهای آبی95
گردهمایی روسا و دبیران شورای سما کشور
دومین استارتاپ سما97
بازدید کنندگان
حاضرین : 31
امروز : 736
هفته : 3430
ماه : 37996
کل : 4101122
مقام معظم رهبری: يك ملت، با اقتدار علمى است كه میتواند سخن خود را به گوش همه‏ افراد دنيا برساند؛ با اقتدار علمى است كه مىیتواند سياست برتر و دست والا را در دنياى سياسى حائز شود.
مدیریت روابط عمومی
برگزاری نشست تخصصی"آراستگی فرهنگی و فضای مجازی ویژه کارکنان سمایی زن"

برگزاری نشست تخصصی"آراستگی فرهنگی و فضای مجازی ویژه کارکنان سمایی زن" در سما اردبیل

نشست تخصصی با موضوع "آراستگی فرهنگی و فضای مجازی ویژه کارکنان سمایی زن"روز دوشنبه مورخ 3/10/97با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر مدبر مسئول نهاد رهبری و عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل و کارکنان خواهر سما برگزار شد .

مدیر فرهنگی آموزشکده  :خانواده نخستین نهاد اجتماعی است که در زندگی جمعی انسان شکل گرفته و مهمترین نقش را در توسعه و رشد مراحل حیات بشر در امتداد تاریخ انسان از خود نشان داده است و از ابتدا تا هنوز و تا فرجام زندگی ،نسبت به سایر نهاد های اجتماعی از ارزش و اهمیت خاصی برخوردار بوده و خواهد بود و یکی از عوامل تزلزل خانواده ها ،عدم آشنایی زن وشوهر به حقوق همدیگر و یا نادیده گرفتن حقوق یکدیگر است که در اثر عدم آشنایی و یا رعایت نکردن حقوق همدیگر نظام خانواده دچار بحران و فرو پاشی می شود.

دکتر مدبر نیز فرمودند:مدیریت زندگی خانوادگی در جامعه نقش بسیار اساسی داردکه متاسفانه در حال حاضر ضعیف می باشد و برای سامان دادن به آن باید یک مدیریت منسجم داشته باشیم و مدیریت ما باید بر مبنای دین ما باشد یعنی قوانین مال دین ما و اجرای آن در خانواده از طرف ما باشد .
وی اضافه کرد: گروه های مورد هدف در مدیریت خانواده عبارتند از :مدیریت فرزندان ،مدیریت تغذیه و پخت و پز،مدیریت شوهرو مدیریت بستگان و اینها هیچکدام با هم تداخل ندارند و ما هم نباید آنها را با هم قاطی کنیم .
در مدیریت فرزندان باید بدانیم آنها موجودات مقدسی هستند که در اختیار شما زنان قرار دارند تا آنها را تربیت کنید و تربیت آنها تا یک حد سنی به عهده شماست و در این تربیت نقش مادران بسیار مهم تر و زیادتر از پدران است .
مسئول نهاد رهبری  دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل ادامه داد :در مدیریت تغذیه باید بدانیم که زنان نقش اساسی وکلیدی دارند و اگر تغذیه مرد درست نباشد زندگی بهم می خورد و برعکس همه ی مشکلات مرد با یک برنامه غذایی مناسب حل می شود ویک برنامه غذایی می تواند مردان را به زندگی خودشان شیفته کند پس زنان باید بحث تغذیه را به نفع خودشان مدیریت کنند جهت صفا بخشیدن به زندگیشان .
 عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل اظهار کرد: مدیریت شوهر داری که بالاترین و مهم ترین مدیریت است اگر در داخل خانه به نحو احسن اجرا نشود مشکلاتی در مرد وزندگی ایجاد میکند از جمله عصبانیت ،تعدد زوجها،چشم چرانی،بهانه جویی برای دعوا،ندادن خرجی به خانواده ،کشیده شدن به اعتیاد و ...و در نهایت طلاق. مدیریت بستگان از جمله پدران و مادران نیز بسیار مهم است هرگز پدر و مادر و بستگان خود را در دایره و جایگاه همسرتان قرار ندهید و بر عکس آن نیز صادق است و بدانید در زندگی دایره اول زن وشوهر و در دایره دوم فرزندان و در دایره سوم پدر ومادر هستند و دیگران به ترتیب در دایره های بعدی هستند .


تاریخ : 97.10.4
سامانه های آموزشکده
سامانه آموزشی سیدا
اتوماسیون اداری
سامانه کتابخانه
ورود به ایمیل
بازدید مجازی
نظر سنجی
اهمیت دادن به کدام مورد باعث پیشرفت دانشکده خواهد شد؟

حراست
کانال تلگرام
شماره های تماس : 04533632096 - 04533632097 - 04533632098
آدرس : خیابان باکری - سه راه اتوبوسرانی
تمامی حقوق این سایت برای آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد اردبیل محفوظ می باشد.
ایده پردازان آرتا