عمومی
لينك ها
دریافت اپلیکیشن آسا
مشاهده فیش حقوقی کارکنان
سازمان سما
پورتال ساها
مرکز فرهنگی دانشگاهی امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله سید علی خامنه ای
پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌ جمهوری اسلامی ایران
هفتمین گردهمای مدیران پژوهشی
عوامل پژوهشی97
اولین همایش منطقه ای برق سما اردبیل
مسابقه موشکهای آبی95
گردهمایی روسا و دبیران شورای سما کشور
دومین استارتاپ سما97
بازدید کنندگان
حاضرین : 33
امروز : 451
هفته : 1864
ماه : 39996
کل : 4239447
مقام معظم رهبری:برداشت و توقّع بنده و نظام اسلامی از جماعت دانشجو این است که فکر میکنیم دانشجو یک روشنفکر تمام عیارِ مسلمان است؛ متدیّن است.
مدیریت روابط عمومی
در مراسم افتتاح اولین مرکز SCD دانشگاهی شمالغرب کشورعنوان شد اثنی عشری: حد اقل 51 مهارت به دانشجویان و دانش آموزان سما آموخته خواهد شد

در مراسم افتتاح اولین مرکز SCD دانشگاهی شمالغرب کشورعنوان شد
اثنی عشری: حد اقل 51 مهارت به دانشجویان و دانش آموزان سما آموخته خواهد شد

رییس مرکز سما اردبیل در نشست با خبرنگاران با تبریک ایام الله دهه فجر از راه اندازی مرکزscd  با همکاری سازمان فنی و حرفه ای خبر داد و افزود : سما تنها مجموعه ای است که از مقطع دبستان تا دانشگاه برای جوانان برنامه دارد و راه اندازی این مرکز نیز در همین راستا صورت میگیرد.
اثنی عشری از تعریف چشم انداز برای مدون کردن فعالیت های سما در حوزه مهارت آموزی و توانمند سازی دانش آموزان و دانشجویان خبر داد و افزود: در این چشم انداز آموزش حداقل 50 مهارت به دانش آموزان و حداقل یک مهارت به دانشجویان هدف گذاری شده است.
وی گفت طبق برنامه ریزی های انجام گرفته امروز مرکز scd  ( ارتقای شایستگی های دانش آموزان و دانشجویان ) رسما افتتاح می شود و تصریح کرد : این مجموعه تنها مرکزی است که با حمایت های دکتر رسولی رییس دانشگاه آزاد استان اردبیل با امکانات قابل توجه و کم نظیری در سطح استان در راستای نیل به اهداف تعریف شده خدمات خود را آغاز خواهد کرد.

اثنی عشری افزود : این مجموعه در حوزه مدارس 1500 دانش آموز و در حوزه دانشجویی نیز 1500 دانشجو را تحت آموزش قرار داده است که در 13 رشته فنی مهندسی و 5 رشته در کارشناسی نا پیوسته در حال تحصیل هستند. 
رییس مرکز سما اردبیل با اشاره به سهم این مجموعه در حوزه دانش آموزان و دانشجویان افزود : مجموعه سما از لحاظ کمی و کیفی همواره در حال توسعه بوده و نگاه انبساطی در حوضه های مختلف را در دستور کار خود قرار داده است تا به مرور زمان سهم قابل توجهی از آموزش دانش آموزان و دانشجویان را پوشش دهد.
وی ادامه داد : در چشم انداز سما حرکت مدارس به سمت بازی محور و کار آفرینی و آموزشکده ها به سمت آموزش ای فنی و حرفه ای به معنای واقعی کلمه پیش بینی شده و تلاش میکنیم در کمترین زمان و به شایسته ترین شکل ممکن خدمات در خور شان جوانان را محیا کنیم .
وی گفت : در حوزه آموزشکده فنی حرکت به سمت ایجاد مهارت های فنی و حرفه ای مد نظر قرار دارد و تا با آموزش مهارت های لازم برای کار ورزی و کار آفرینی دستاوردهای قابل لمسی را به جامعه جوان استان ارائه کنیم . وی ادامه داد : خوشبختانه آمار های موجود نشان میدهد 70 درصد فارغ التحصیلان آموزشکده های سما جذب بازار کار شده اند که موفقیتی بسیار چشمگیر و دستاورد قابل قبول است اما به همین آمار اکتفا نخواهیم کرد و برنامه ریزی های انجام گرفته به گونه ای صورت گرفته که این آمار به صورت مداوم با افزایش روبرو شود .
رییس مرکز سما اردبیل با ارائه گزارشی از دستاوردهای این مجموعه گفت : کسب عناوین ورزشی ، افتتاح 4 آموزشگاه و آزمایشگاه در بحث mrl  ، جوش ، آسانسور ، بتن ، مکانیک و خاک ، افتتاح مرکز scd  ، همایش ملی معماری ، تقویت و تحولات گسترده در مدارس ، برگزاری دو رویداد موفق استارت آپ در اردبیل ، که اردبیل را به عنوان مرکز ملی استارت آپ در سطح کشور مطرح کرد و ... از جمله دستاوردهای مرکز سما اردبیل است.
اثنی عشری همچنین از موفقیت دانشجویان این مرکز در اکسپ (accept)مقالات isi  برای اولین خبر داد و افزود : این اتفاق یک استثنا در میان مجموعه های آموزشی استان است که به همت و تلاش دانشجویان این مجموعه چنین دستاورد ارزشمندی کسب شده است. 

روابط عمومی سما اردبیل

تاریخ : 97.11.15
سامانه های آموزشکده
سامانه آموزشی سیدا
اتوماسیون اداری
سامانه کتابخانه
ورود به ایمیل
بازدید مجازی
نظر سنجی
اهمیت دادن به کدام مورد باعث پیشرفت دانشکده خواهد شد؟

حراست
کانال تلگرام
شماره های تماس : 04533632096 - 04533632097 - 04533632098
آدرس : خیابان باکری - سه راه اتوبوسرانی
تمامی حقوق این سایت برای آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد اردبیل محفوظ می باشد.
ایده پردازان آرتا