عمومی
لينك ها
دریافت اپلیکیشن آسا
حقوق و دستمزد و ساجد
سازمان سما
پورتال ساها
مرکز فرهنگی دانشگاهی امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی
مرکز نظارت،بازرسی،ارزیابی و پاسخگویی به شکایات
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله سید علی خامنه ای
پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌ جمهوری اسلامی ایران
اولین همایش ملی معماری
سومین استارتاپ سما 98
دومین استارتاپ سما97
عوامل پژوهشی97
گردهمایی روسا و دبیران شورای سما کشور
مسابقه موشکهای آبی95
اولین همایش منطقه ای برق سما اردبیل
هفتمین گردهمای مدیران پژوهشی
بازدید کنندگان
حاضرین : 11
امروز : 214
هفته : 5828
ماه : 11471
کل : 6328847
امام علی عليه ‏السلام :به پدران خود خوبی كنيد، تا پسرانتان هم به شما خوبی كنند.
مدیریت روابط عمومی
تقدیر دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از دانشجوی سما اردبیل مهران احمدی ملی‌پوش اردبیلی تیم ملی ورزش‌های الکترونیک ایران

تقدیر دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از دانشجوی سما اردبیل مهران احمدی ملی‌پوش اردبیلی تیم ملی ورزش‌های الکترونیک ایران


به گزارش روابط عمومی آموزشکده سما اردبیل،  مهران احمدی ملی‌پوش اردبیلی تیم ملی ورزش‌های الکترونیک ایران که چندی پیش در حمایت از مردم مظلوم فلسطین از رقابت با نماینده رژیم صهیونیستی در مسابقات جهانی کره جنوبی ۲۰۱۹ انصراف داده بود توسط دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی مورد تقدیر قرار گرفت.


 تقدیر دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی ، ریاست محترم دانشگاه و اعضای هیات علمی دانشکده چندرسانه ­ای دانشگاه هنر اسلامی تبریز که تنها دانشکده تخصصی کشور در حوزه طراحی بازی­های رایانه ای است حرکت پهلوانانه آقای مهران احمدی در عدم رویارویی با نماینده رژیم صهیونیستی در مسابقات جهانی ورزشهای الکترونیکی (بازی­های رایانه ­ای) در حمایت از مردم مظلوم فلسطین اعلام داشتند. مهران احمدی ملی‌پوش اردبیلی تیم ملی ورزش‌های الکترونیک ایران در حمایت از مردم مظلوم فلسطین از رقابت با نماینده رژیم صهیونیستی در مسابقات جهانی کره جنوبی ۲۰۱۹ انصراف داد. یازدهمین دوره مسابقات جهانی ورزش‌های الکترونیک (IeSF World Championship 2019) با حضور 42 کشور در و به میزبانی سئول کره‌جنوبی برگزارشدبه گزارش روابط عمومی آموزشکده سما اردبیل،  «مهران احمدی» جوان باغیرت اردبیلی که به مسابقات بازی های الکترونیکی ISEF سئول کره جنوبی اعزام شد اما وقتی دید رقیبش از رژیم اشغالگر قدس است به خاطر حمایت از مردم مظلوم فلسطین از ادامه مسابقات بدون تعلل انصراف داد.

احمدی با بیان اینکه، عضو تیم گیمینگ sevlan است، به سابقه بازی های خود اشاره کرده و می گوید: تقریبا حدود ۱۶ سال است که TEKKEN بازی می کند و ۱۰ سال است که به صورت حرفه ای این بازی را دنبال می کند.


وی در ادامه سخنان خود به مقام های خود اشاره کرده و می گوید: رتبه چهام ICG، قهرمانی کشور، قهرمانی تیم بتل کاپ ایران، از جمله افتخاران من در 10 سال گذشته است.

این قهرمان جوان اردبیلی به نحوه اعزام خود به مسابقات کره جنوبی اشاره کرده و می گوید: من به خاطر مقامی که در مسابقات انتخابی بدست اورده بودم برای مسابقات IESF انتخاب و اعزام شدم.

احمدی از تمرینات سخت و طاقت فرسای خود خبر می دهد و می گوید: من تمام وقتم را روی تمرین گذاشته بودم و از هر ۲۴ ساعت ۱۸ ساعت تمرین می کردم و به خاطر همین موضوع یک روز زودتر از بقیه به کره رسیدیم تا انجا هم یک روز تمرین داشته باشم.

وی به نحوه قرعه کشی ها اشاره کرده و می گوید: از ۵۰ کشور ، ورزشکار در این دوره از مسابقات شرکت داشتند و من هم در آنجا پرچم دار کشورم، ایران بودم. وقتی قرعه کشی انجام شد اولین بازی من با رقیبی از آفریقای جنوبی بود که به عنوان نماینده قاره آفریقا در این مسابقه شرکت کرده بود و در بازی بعدی با نماینده رژیم صهیونیستی مواجه شدم.

احمدی در حالی که برق خاصی در چشمانش موج می زد با غرور گفت: بدون این که سرپرست تیم از این موضوع خبر داشته باشد خودم انصراف دادم  چراکه ما رژیم کودک کش اسرائیل را به رسمیت نمی شناسیم و این یک توهین به ایرانی است که بخواهد با نماینده رژیم غاصب صهیونیستی مسابقه دهد.

دانشگاه هنر اسلامی تبریز  توفیق دست یابی به مدارج بالاتر را برای این دانشجوی انقلابی و متعهد را دارد که توانست با روحیه جهادی در حمایت از مظلومان فلسطین گام بسزایی را بردارد.

معاون آموزشهای عمومی و مهارتی سما واحد اردبیل دکتر بهنام آزادی ضمن تشکر از اقدام مسئولین دانشگاه هنر اسلامی تبریز ، برای آقای مهران احمدی آرزوی موفقیت در تمامی مراحل زندگی را از خداوند خواستار شده و تقدیر دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی را از ایشان را مایه مباهات و افتخار برای آموزشکده سما اردبیل دانست. 


تاریخ : 99.12.19
سامانه های آموزشکده
سامانه آموزشی سیدا
اتوماسیون اداری
سامانه کتابخانه
ورود به ایمیل
بازدید مجازی
نظر سنجی
اهمیت دادن به کدام مورد باعث پیشرفت دانشکده خواهد شد؟

حراست
کانال تلگرام
شماره های تماس : 04533632096 - 04533632097 - 04533632098
آدرس : خیابان باکری - سه راه اتوبوسرانی
تمامی حقوق این سایت برای آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد اردبیل محفوظ می باشد.
ایده پردازان آرتا